„120 perc a Föld körül” – operett a Monarchia Operett előadásában

Loading Események
Kedves Vendégeink!
Az előadás megtelt, több regisztrációt nem tudunk fogadni.
Kérjük tekintsék meg a többi programunkat is.
Szeretettel Várjuk Önöket!
120 perc a Föld körül – Az Operettkirály dallamaival
Monarchia Operett, Kero ® produkció
Zenés utazás az Operettkirály dallamaival: Budapest, Bécs, Párizs, Chicago, Bombay, Moszkva, Kolozsvár. Humorral, vidámsággal, szerelemmel, romantikával, a változó helyszínekhez illő, egyedülálló, pompás színes jelmezvilággal, látványképpel és különleges effektusokkal várja látogatóit a Monarchia Operett. Kálmán Imre, a világ egyik legismertebb magyarjának hihetetlen életművéből válogattuk előadásunk magyaros, franciás, oroszos, amerikai és indiai hangulatot árasztó elemeit. Felhangzanak a jól ismert számok, a Jaj cica a Te rongyos élet a Hej, cigány, valamint a szintén elbűvölő, de kevésbé ismert dalok, mint a Szép Chicago a Shopping tercett, vagy a Dzsaipur csodakertje”.
Részleteket hallanak a Csárdáskirálynő, a Marica grófnő, a Bajadér, a Cirkuszhercegnő, a Chicagói hercegnő, a Zsuzsi kisasszony, a Montmartre-i ibolya a Cigányprímás, az Ördöglovas és a Hollandi menyecske c. operettekből. Dőljenek hátra és adják át magukat a világkörüli utazásnak, élvezzék a látványt, az éneket, a táncot, a győzedelmes muzsikát!
Szereplők: Árvai Dániel, Denk Viktória, Kollár Péter Erik, Frankó Tünde, Gats Éva/Haraszti Elvira és Kádár Szabolcs János
Közreműködik: Monarchia Operett tánckara és zenekara
Zenei vezető/Karmester: Kéménczy Antal
Díszlet: Rákay Tamás
Jelmez: Kollár Péter Erik
Rendező: Kerényi Miklós Gábor – Kossuth díjas, Kiváló művész

A Program a Veszprém – Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa program támogatásával jött létre.

A előadás ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött, részvételi szándékát kérjük legkésőbb 2022. október 21-ig az alábbi telefonszámon szíveskedjen jelezni: 06-84-311-855.
Regisztrálni minden hétköznap 12-18-ig lehetséges.
Kövessenek minket a weboldalunkon és a facebook oldalunkon is!
Szeretettel várjuk Önöket rendezvényünkön!